👉 Choć dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się od pięknego otwarcia, czyli zdobycia dwóch bramek w zaledwie 10 minut, to ostatecznie z Bystrzycy wracamy tylko z remisem. Nasza drużyna boleśnie przekonała się dzisiaj, dlaczego w ostatnich dwóch kolejkach teoretycznie silniejsze drużyny nie potrafiły wywieźć z Bystrzycy kompletu punktów.
👉 Pierwsza połowa zakończyła się remisem 2:2 i trzeba przyznać, że był to wynik sprawiedliwy, ponieważ spotkanie było bardzo wyrównane. W drugiej połowie Bielawianka wyraźnie przeważała, jednak gospodarze grający w dziesiątkę zamurowali pole karne i nie pozwolili do końca spotkania na zmianę wyniku. Sporo kontrowersji wzbudziły decyzje sędziów, którzy dwa razy nie uznali bramki Słoneckiego. Za pierwszym razem stwierdzili, że nasz zawodnik znalazł się na pozycji spalonej, o której absolutnie nie mogło być mowy, zaś przy drugiej sytuacji odgwizdali faul w ataku Perońskiego, który zgrywał piłkę. Oprócz tego mieliśmy kilka znakomitych sytuacji, jednak nasza skuteczność pozostawiała dzisiaj dużo do życzenia 🙁